In 2014 wordt de afdaling van l’Ourthe een week eerder gehouden dan gebruikelijk is. Normaal gesproken zouden we 1 jaar overslaan, maar omdat we door diverse mensen gevraagd zijn, zullen we dit in 2014 toch herhalen.

We gaan proberen om op hetzelfde park weer enkele huisjes te reserveren mits het prijstechnisch haalbaar is. We sliepen toen in een soort Centerparc huisjes waardoor we gezamenlijk konden ontbijten en s’avonds bij het “haardvuur” konden borrelen.

Graag willen we inventariseren voor hoeveel personen we huisjes we moeten reserveren.

Hoe het programma eruit gaat zien weten we nog niet exact, maar waarschijnlijk gaan we zaterdag 1 of 2 duiken maken in de oude zandsteengroeve La Gombe. Hierin zwemmen veel steuren en karpers die gewoon naar je toe komen. Ook liggen er diverse objecten zoals een militair straalvliegtuig, amforen, spiegels en andere objecten.