Duikvereniging Narwal helpt camping Waterhout

Afgelopen zondag hebben 16 leden van de duikvereniging tijdens de zomerstop camping “Waterhout” geholpen, door de bodem van de Noorderplassen rondom de camping te controleren op rommel.

Er werd een lange lijn met om de meter een lus gebruikt, waaraan een duiker zich vast hield. Zo werd de waterkant systematisch geïnspecteerd en daar waar rommel lag meegenomen. Het water is daar ondiep (ca 2.5 meter ) en vol met begroeiing, zoals het fonteinkruid. Het was dan ook een hele klus om daar door heen te zwemmen. Onderweg werd er ondanks het slechte zicht her en der ook nog wel wat leven gespot. Kleine visjes en wat kreeftjes.
Al met al viel het redelijk mee met de rommel dat in het water lag en wat er gevonden werd, is er uitgehaald, zoals blikjes, potten, stukken metaal, maar ook bijvoorbeeld een tuinstoel. Alles is nu schoon en zwemmers kunnen daar dus veilig zwemmen. 
Na afloop werd er nog even een broodje kroket genuttigd en gingen we voldaan huiswaarts.