[rev_slider over_ons]
Duiken in Nederland
Uitstapjes en evenementen
Proefduik maken in zwembad
Inschrijven en opleidingen

Over ons

Duikvereniging Narwal Almere is opgericht in 1987 en heeft ongeveer 70 leden. Onze gezellige vereniging is een club voor liefhebbers van de duiksport. Er wordt iedere zondagochtend gedoken in plassen of meren in de omgeving van Almere en iedere zondagavond is er training in het zwembad van Almere Stad. Daarnaast maken we regelmatig uitstapjes naar andere interessante duikstekken in Nederland, zoals in Zeeland. Voor ervaren duikers is er de mogelijkheid om aan specialties deel te nemen.
  • Wij verzorgen alle NOB opleidingen
  • U krijgt les van zeer ervaren instructeurs
  • Leren duiken op uw eigen tempo
  • We bieden regelmatig specialties
  • Geniet mee van onze evenementen en uitstapjes
Aanmelden

Enthousiast geworden over duiken?

Meld u dan nu aan bij Duikvereniging Narwal Almere!

Aanmelden