Over duikvereniging Narwal Almere

[two_third last=”no”] [rev_slider over_ons] [accordian] [toggle title=”Duiken in Nederland” open=”no”]De opvatting dat duiken in Nederland niet leuk is berust op een groot misverstand. Desalniettemin worden door leden regelmatig duiktrips naar het buitenland georganiseerd. Behoudens ijsduiken en wrakduiken op de Noordzee zijn bijna alle duikevenementen voor mensen met weinig duikervaring toegankelijk. Op zondagavond wordt in het zwembad van Almere-Stad gewerkt aan het bijschaven van conditie en techniek. Vaak gebeurt dit in spelvorm.[/toggle] [toggle title=”Uitstapjes en evenementen” open=”no”]Ook aan niet-duikende partners en gezinsleden wordt gedacht. Naast het jaarlijkse Zeeland-weekend waar het hele gezin welkom is, worden regelmatig evenementen georganiseerd die niet direct verband houden met de duiksport. Tijdens schoolvakanties worden familieavonden in het zwembad georganiseerd. Leden kunnen dan hun gezin meenemen of familie, kennissen of vrienden introduceren en kennis laten maken met de vereniging en de duiksport. Natuurlijk zijn tijdens trainingen gezinsleden van harte welkom aan de waterkant en/of in de kantine van het zwembad.[/toggle] [toggle title=”Proefduik maken in zwembad” open=”no”]Als je nog geen duikbrevet hebt kun je bij ons kennis komen maken met de fascinerende wereld onder water. Je kunt vrijblijvend een eerste indruk krijgen van het sportduiken in het zwembad.[/toggle] [toggle title=”Inschrijven en opleidingen” open=”no”]Om deel te kunnen nemen aan duikevenementen dien je medisch te zijn goedgekeurd voor de duiksport en heb je een geldig duikbrevet nodig. Wij verplichten nieuwe leden dan ook zich vóór inschrijving te laten keuren en na inschrijving tenminste één duikbrevet te halen. Dit kan binnen onze vereniging. Als je al een duikbrevet hebt (het maakt niet uit door welke organisatie dit brevet is uitgegeven) is een opleiding dus niet verplicht, je bent dan immers al een bevoegde duiker. Het is natuurlijk wel mogelijk (en verstandig) je duikopleiding bij Narwal Almere voort te zetten. Bijna alle soorten brevetten kunnen worden “ingeschaald” zodat je niet opnieuw bij nul hoeft te beginnen.[/toggle] [/accordian] [/two_third] [one_third last=”yes”] [title size=”2″]Over ons[/title] Duikvereniging Narwal Almere is opgericht in 1987 en heeft ongeveer 70 leden. Onze gezellige vereniging is een club voor liefhebbers van de duiksport. Er wordt iedere zondagochtend gedoken in plassen of meren in de omgeving van Almere en iedere zondagavond is er training in het zwembad van Almere Stad. Daarnaast maken we regelmatig uitstapjes naar andere interessante duikstekken in Nederland, zoals in Zeeland. Voor ervaren duikers is er de mogelijkheid om aan specialties deel te nemen. [separator top=”20″ bottom=”20″ style=”shadow”] [checklist icon=”check” iconcolor=”#1e73be” circle=”no”]

  • Wij verzorgen alle NOB opleidingen
  • U krijgt les van zeer ervaren instructeurs
  • Leren duiken op uw eigen tempo
  • We bieden regelmatig specialties
  • Geniet mee van onze evenementen en uitstapjes

[/checklist] [/one_third] [tagline_box backgroundcolor=”#1a80b6″ shadow=”yes” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”#1e73be” highlightposition=”top” link=”http://www.duikvereniging-narwal.nl/aanmelden/” linktarget=”_self” buttoncolor=”blue” button=”Aanmelden” title=”Enthousiast geworden over duiken?” description=”Meld u dan nu aan bij Duikvereniging Narwal Almere!” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″][/tagline_box]