Narwal goes Get Wet Maritiem

Afgelopen zondag zijn we met een grote groep Narwallers naar Get Wet Maritiem geweest, waar we allerlei veiligheidstrainingen kregen in een indoor zwembad. Deze bestonden uit redden met reddingsvlot (open en dicht), reddingsbootje, overleven in het water met en zonder zwemvest, abseilen, klimmen via touwladder of touwwand en het ontsnappen uit een te water geraakte bus, waar je jezelf uit moest bevrijden en je via het raam naar buiten moest werken. Een ontzettend leuke en vermoeiende ochtend, die we s’middags nog eens over deden, maar dan met heuse golven (ca 1 a 1.5 meter) wind, regen en bliksem. Na afloop was iedereen dan ook aardig uitgeput van de inspanningen, maar het was het waard. Een ontzettend leuke dag en ook nog eens ontzettend leerzaam. Foto’s van het evenement zijn te vinden in Narwal in Beeld (alleen voor leden)